W dniach 7-8 października 2023 odwiedziliśmy Lublin, w którym miała miejsce wystawa kotów organizowana przez IBSCC- International Cat Club WCF oraz targi zoologiczne. Zobacz, co przygotowaliśmy dla uczestników wydarzenia!

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Lublinie odbyła się podczas tegorocznej edycji Lubelskiej Wystawy Zoologicznej ZOOPARK w dwóch obszernych halach wystawienniczych. Na terenie obiektu można było nie tylko podziwiać najpiękniejsze rasy kotów, ale także inne zwierzęta, m.in.: ostronosy, węże i pająki, alpaki, papugi oraz wiele gatunków drobiu ozdobnego. Spotkanie było nie lada gratką dla miłośników zwierząt, również tych egzotycznych. Nic dziwnego, że frekwencja odwiedzających była zaskakująca!

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Lublinie

My pojawiliśmy się wraz z atrakcyjnymi stoiskami pełnymi promocyjnych opakowań karm i przysmaków: Brit, Carnilove oraz Inaba - wszystko z myślą o amatorach czworonogów, ze szczególnym uwzględnieniem miłośników kotów. Na nich czekał również punkt informacyjny, związany z Klubem Hodowcy Azan. Udzielaliśmy informacji o warunkach przystąpienia oraz benefitach.

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Lublinie

Więcej na temat Klubu Hodowcy Azan można dowiedzieć się tutaj: www.klubhodowcy.azan.com.pl

Ponadto wszyscy mruczący zwycięzcy mogli liczyć na smakowite pakiety nagród, przygotowane przez markę Brit! Byliśmy głównym sponsorem całego wydarzenia!

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Lublinie