W dniach 4-5.11.2023 roku odwiedziliśmy stolicę wielkopolski, Poznań, gdzie podczas wystawy psów czekaliśmy na gości wraz z naszym stoiskiem, pełnym kuszących promocji i smakołyków. Zobacz, dlaczego warto było nas odwiedzić!

Poznańska wystawa psów zorganizowana przez Związek Kynologiczny w Polsce cieszyła się ogromną frekwencją, dzięki czemu do naszych namiotów zajrzało sporo czworonożnych przedstawicieli niecodziennych, egzotycznych ras. Cóż to była za uczta dla oka i sposobność do ciekawej dyskusji!

Mieliśmy ogromną przyjemność zaprosić wszystkich na specjalną, jesienną odsłonę naszej ścianki, gdzie profesjonalny fotograf wykonywał pamiątkowe zdjęcia. Pełen ich zbiór można znaleźć tutaj: Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Poznaniu 4-5.11.2023r.

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Poznaniu

Każdy z odwiedzających nas psów miał możliwość otrzymania smakowitej próbki karmy, a opiekunowie nie tylko korzystali z doskonałej okazji do zgłębienia wiedzy o naszych produktach, ale także korzystali z wyjątkowych promocji, dostępnych tylko w trakcie trwania wystawy.

Psy, które zdobyły nagrody w konkretnych konkurencjach, otrzymały dodatkowo do zwycięskich pakietów smakołyki marki INABA. W imieniu naszej całej ekipy serdecznie dziękujemy za spotkanie i gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Poznaniu Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Poznaniu